استفاده از الکل سفید 1 لیتری که موجب تنگی نفس یک فرد تا آخر عمرش شد

آنها بین 18 تا 24 سال سن دارند، تحصیلات پیشرفته ای دارند و مشکلات اجتماعی یا اقتصادی آشکاری ندارند: به گفته سرویس اعتیاد Ulss 3 Serenissima، آنها افرادی هستند که بیشتر در معرض انتشار روزافزون اغراق آمیز یا هر چند مشکل ساز هستند.

SerD که این مشکل را در “روز پیشگیری از الکل سفید 1 لیتری که جمعه گذشته در Ospedale dell’Angelo برگزار شد، بررسی کرد، نشان می دهد که چگونه این پدیده در شهرهای ما نیز نگران کننده است: “داده های نظرسنجی “Passi” در مورد سبک زندگی دکتر لورا سواردی، مدیر علمی رویداد تأکید می کند.

همچنین در منطقه ما افزایش قابل توجهی در مصرف مشمول الکل به ویژه در بین جوانان برجسته کرده است: از درصد 25.1 درصد در سال 2019 به 36.91 درصد در سال 2020 رسیده است. درصد بیشتری از مردان 18 تا 24 ساله با سطح تحصیلات بالا و بدون شواهد قابل توجهی از مشکلات اجتماعی یا اقتصادی مربوط می شود.

دکتر سواردی توضیح می‌دهد: «مصرف مضر و پرخطر الکل نشان‌دهنده یک مشکل بهداشت عمومی مهم است که در اروپا مسئول حدود 4 درصد از کل مرگ‌ها و حدود 5 درصد از سال‌های از دست رفته زندگی به دلیل ناتوانی است.

و در ایتالیا حدود 800000 نفر. افراد زیر سن قانونی و 2600000 بالای 65 سال در معرض خطر آسیب شناسی و مشکلات مربوط به الکل هستند.

اپراتورهای SerD توضیح می‌دهند که در سال 2020، سالی که با همه‌گیری و نگاه به پایین مشخص شد، تغییرات قابل توجه در عادات و سبک زندگی ایتالیایی‌ها بسیاری از مسائل مهم را آشکار کرد: “یکی از این موارد مربوط به مصرف خطرناک و مضر الکل بود.

انزوا باعث شده است. افزایش مصرف بی رویه مشروبات الکلی، بازار کانال های جایگزین جدید و کمتر کنترل شده را نیز با توجه به ممنوعیت فروش به خردسالان تقویت کرده است.

اطلاعات ISTAT مربوط به سال 2020 روند چند سال اخیر افزایش مصرف را تایید می کند. مشروبات الکلی بین وعده های غذایی. افزایش تدریجی نسبت مصرف کنندگان زن در ده سال گذشته ثبت شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.