اما محتوای بالای سلنیوم آن به محافظت در برابر سمیت جیوه اکسیداتیو

محتوای پروتئین در 100 گرم: 63 گرم (93 درصد کالری خلاصه ماهی خشک شده بسیار زیاد اس پروتئین که تا 93 درصد کالری آن را تشکیل می دهد همچنین حاوی امگا 3 است سیدهای چرب و مقادیر زیادی از برخی میگو خالدار و مواد معدنی.

5. میگو
میگو یک غذای عالی برای گنجاندن در رژیم غذایی شماست این نه تنها پروتئین بالایی شاه میگو آب شیرین، بلکه کالری، کربوهیدرات و چربی کمی نیز دارد میگو سرشار از سلنیوم، کولین و ویتامین B12 است همچنین حاوی مقادیر خوبی از نیاسین، روی، ویتامین E و ویتامین B6 است (منبع معتبر 11).

علاوه بر این، مقداری جیوه است، اما محتوای بالای سلنیوم آن به محافظت در برابر سمیت جیوه اکسیداتیو را کاهش می دهد. (12Trusted Source، 13Trusted Source).

محتوای پروتئین در 100 گرم: 23 گرم (77 درصد کالری خلاصه میگو منبع بسیار خوبی از پروتئین است تا 77 درصد کالری آن. همچنین حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و مفید است نتی اکسیدان ها.

در مورد مزایای غذایی بیشتر تماشا کنید بیشتر تماشا کنید.
6. ماهی تن اهی تن کالری و چربی بسیار کمی دارد که آن را به یک ماده غذایی تقریباً پروتئینی تبدیل می کند سه اونس (85 گرم) ماهی تن زرد باله پخته شده حدود 25 گرم پروتئین و تنها 110 کالری دارد (منبع معتبر 14) ia می تواند تا 23 گرم پروتئین و تنها 111 کالری داشته باشد (منبع معتبر 18).

تیلاپیا با توجه به نسبت بالاتر امگا 6 به امگا 3 نسبت به سایر انواع ماهی ها، در حدود 1: 1 (منبع معتبر 19) بحث هایی را مطرح کرده است ا این وجود، مقدار امگا 6 در یک وعده میگو صورتی تیلاپیا به اندازه ای نیست که باعث نگرانی شود.

تیلاپیا همچنین منبع عالی ویتامین های B و مواد معدنی مانند سلنیوم، فسفر و پتاسیم است (منبع معتبر 18) محتوای پروتئین در 100 گرم: 26 گرم (82 درصد کالری)

خلاصه تیلاپیا حاوی شاه میگو پرورشی  زیادی پروتئین است حدود 82 درصد کالری همچنین حاوی ویتامین های B و مواد معدنی مانند سلنیوم است.

9. کد
ماهی کاد یک ماهی آب سرد با گوشت سفید لذیذ و پوسته پوسته است ین ماهی سرشار از پروتئین است. همچنین کالری کمی دارد و چربی کمی دارد. سه اونس (85 گرم) دارای 16 گرم پروتئین و تنها 72 کالری است (20 منبع معتبر).

 • منابع:
  1. Is Shrimp Healthy? Nutrition, Calories, and More
 • تبلیغات: 
  1. ثروتمندانی که با ارز دولتی پولدارتر شدند
  2. مدل های مختلفی از چکمه های زنانه
  3. فواید شگفت انگیز و باورنکردنی سیب که نمی دانستید
  4. شستشو و مراقبت پارچه حریر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.