انجیر پرسی منجر به نابینا شدن مرد شیرازی شد

اگر به دنبال دانه های انجیر پرسی هستید، می توانید هم در مقادیر زیاد و هم با بهترین کیفیت در بازار تهیه کنید و از مزایای آن برای زنان و مردان استفاده کنید. انجیر تازه بین ژوئیه و سپتامبر به وفور در بازار موجود است.

هر زمانی از سال زمان مناسبی برای خرید انجیر خشک است. چه تازه و چه پخته شده فوق العاده هستند. با تهیه میلک شیک یا اسموتی از انجیر می توانید طعم و حس آن را بچشید.

یک نوار مغذی با انجیر و بادام درست کنید. به سادگی مقداری انجیر را خرد کنید و با غلات صبحگاهی خود از قدرت آن لذت ببرید. آنها اغلب برای ارائه شیرینی طبیعی به غذاهای لذیذ مانند انجیر و کیک استفاده می شوند.

از آنجایی که فاسد شدنی هستند، انجیر تازه باید مدت کوتاهی پس از خرید استفاده شود. انجیر خشک را می توان تا یک ماه در دمای اتاق یا برای مدت طولانی تری در یخچال نگهداری کرد.

یک مزیت قابل توجه انجیر نیز ممکن است یک اشکال باشد. انجیر به دلیل اثرات ملین آن به عنوان یک داروی طبیعی محبوب برای یبوست شناخته شده است.

مراقب باشید زیاده روی نکنید، زیرا خوردن بیش از حد این میوه لذیذ ممکن است باعث اسهال یا سایر مشکلات معده شود. لخته شدن خون توسط ویتامین K کمک می کند، که همچنین اتصال کلسیم (در استخوان ها و سایر قسمت های بدن) را کنترل می کند.

انجیر به دلیل محتوای بالای ویتامین K ممکن است با داروهای رقیق کننده خون تداخل داشته باشد. اگر شرایط سلامتی دارید که نیاز به مصرف داروهای رقیق کننده خون دارد، ممکن است فواید انجیر ارزش خطر را نداشته باشد.

حساسیت به انجیر یک عیب غیر معمول و در عین حال قابل توجه است. اگر به انجیر حساسیت دارید، بهتر است از مصرف انجیر خودداری کنید. یک مزیت قابل توجه انجیر نیز ممکن است یک اشکال باشد.

انجیر به دلیل اثرات ملین آن به عنوان یک داروی طبیعی محبوب برای یبوست شناخته شده است. مراقب باشید زیاده روی نکنید، زیرا خوردن بیش از حد این میوه لذیذ ممکن است باعث اسهال یا سایر مشکلات معده شود. انعقاد خون و تنظیم اتصال کلسیم هر دو تحت تأثیر ویتامین K. (در استخوان ها و سایر قسمت های بدن) هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.