با ساعت dream زنانه در دست که خطر تصادف را کم می کند

به گفته مک‌کینزی، پیش‌بینی می‌شود که بازار ساعت dream زنانه پیش‌دست‌دار در سال ۲۰۲۵ به ۲۹ تا ۳۲ میلیارد دلار برسد که از ۱۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۹ افزایش یافته است که ناشی از فروش پرفروش‌هایی مانند ساعت الیسون، اما همچنین فروش ساعت‌هایی با منشأ باطنی‌تر است.

به عنوان مثال، یک بریتلینگ 1975 که برای خلبانان هلیکوپتر و فرماندهان چتربازان ارتش ایتالیا ساخته شد، سال گذشته 18900 دلار قیمت داشت.

ساعت یک غواص نیروی دریایی ایالات متحده از تورنک-ریویل در دهه 1960، 126000 دلار به ارمغان آورد. در سال 2020، یک هویر موناکوی 1969 که توسط استیو مک کوئین پوشیده شده بود، 2.2 میلیون دلار فروخت.

همچنین در حال حاضر ساعت‌های به اصطلاح شناسایی مانند Rolex Air-Kings که به صاحبان امتیاز پیتزای نمونه Domino یا به رانندگان کامیون Winn-Dixie با سوابق رانندگی بی‌عیب اعطا می‌شود، بسیار مورد تقاضا هستند. یکی از آن ها شما را در محدوده 10000 تا 20000 دلار اجرا می کند. Rolex Datejust که پس از 25 سال کار به کارمندان IBM داده می شود، تقریباً 5000 تا 6000 دلار است.

اریک ویند، فروشنده ای در پالم بیچ، فلوریدا، می گوید: «مردم از ساعت هایی که صاحبان اصلی آن را نخریده اند اما به دست آورده اند هیجان زده می شوند. منشأ جالبی مانند رولکس اکسپلورر در سال 1969 توسط یک گاو سوار در Calgary Stampede برنده شد.

پی بردن به داستان پشتی یک ساعت در واقع می تواند موضوع یک فیلم اسپیلبرگ باشد. فروشندگان ساعت مانند آقای ویند برای مصاحبه با منابع و جستجوی شواهد مستند به مکان های دوردست سفر می کنند.

مجدداً، منشأ آنقدر کم ارزش می‌افزاید که اغلب هنگام فروخته شدن یک ساعت، به ویژه هنگامی که از چندین عقربه در قاره‌های مختلف عبور می‌کرد، بیان نمی‌شد.

منشأ اکنون به چنان نقطه فروش تبدیل شده است که فروشندگان بی پروا شروع به ساختن داستان کرده اند. بنابراین، یافتن یک فروشنده معتبر یا متعهد به انجام تحقیقات جدی به تنهایی مفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.