با مصرف تخمه آفتابگردان فله ای از شکم درد جلوگیری کنید

هر گونه افراط در تغذیه برای ظاهر پوند اضافی خطرناک است. اگر تعداد دانه ها در رژیم غذایی روزانه از 50 گرم (300 کیلو کالری) تجاوز نکند، هیچ چیز کمر شما را تهدید نمی کند.

با این حال، افرادی که به طور غیرقابل کنترلی دانه ها را می جوند، خطر بهتر شدن را دارند. دو لیوان تخمه آفتابگردان فله ای 2500 کیلو کالری برای شما تضمین می کند. این مقدار بسیار زیاد است، با توجه به اینکه برای زنان 2400-2500 کیلو کالری در روز توصیه می شود، و مردان تا 3400 کیلو کالری.

احتمال افزایش اندازه کمر بستگی به ویژگی های شخصی فرد، ساختار و قدرت اراده او دارد. از این گذشته، بیهوده نیست که پوست کندن بیش از حد دانه ها یک اعتیاد محسوب می شود.

اگر مراقب اندام خود هستید و کالری مصرف شده را پیگیری می کنید، بدانید که چگونه به موقع متوقف شوید. تخمه آفتابگردان یک فیلم خوب یا یک مسابقه فوتبال تضمین کننده کالری روزانه است.

تخمه آفتابگردان حاوی مقدار زیادی فیبر و پروتئین طبیعی است. آنها حفظ وزن سالم را تضمین می کنند، کاهش وزن اضافی را تحریک می کنند. چگونه کار می کند؟ فیبر هضم را تحریک می کند، سطح گلوکز خون را کنترل می کند. پروتئین به شما کمک می کند تا برای مدت طولانی احساس سیری کنید. این برای کسانی که می خواهند وزن کم کنند مهم است.

سگ ها عاشق تخمه آفتابگردان پوسته دار هستند. ظرافت برای طعم دادن به نژادهای کوچک و بزرگ. اگرچه روتوایلرها و سگ‌های شپرد قفقازی دانه‌هایی برای یک دندان دارند، اما دائماً بیشتر از آن‌ها می‌خواهند.

تغذیه بیش از حد حیوان بسیار آسان است و با توجه به دانه ها، هنجار بسیار مهم است. اگر حیوان بیش از حد با دانه تغذیه شود، سگ در هضم غذا دچار مشکل می شود.

یک بار تغذیه بیش از حد می تواند منجر به سوء هاضمه معمول شود. دانه های هضم نشده معمولاً از روده حیوان بیرون می آیند تا زمانی که همه چیز خورده شده کاملاً از بین برود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.