بیل مکانیکی هیتاچی 200 در هند مسافر کشی می کند

به گفته یوگنی ارموکین، زمانی که آنها یک جاده جدید در منطقه ایگرینسکی در بخشی از بزرگراه قدیمی سیبری ایجاد کردند، به ویژه دشوار بود.

باتلاق، گل و لای، کنده های زیادی در محل جنگل قطع شده باقی مانده که باید به وسیله بیل مکانیکی هیتاچی 200 از ریشه کنده می شد. و اگر آن را بردارید، کنده زیر آسفالت می پوسد و بستر جاده از بین می رود. سخت بود…

من نمی دانم که آیا اوگنی الکساندرویچ چیزی ارزشمند و غیرعادی پیدا کرده است. با این حال، زمین های زیادی در طول سال ها بیل زدند.

– در سال 2008، زمانی که ما در حال ساخت یک جاده کنارگذر برای 450 سالگرد تبدیل شدن اودمورتیا به روسیه بودیم، سطل بیل مکانیکی من هنگام کار به چیزی گیر کرد. فکر کرد ریشه یک درخت است. از ماشین پیاده شدم، استخوان انسان، جمجمه، فشنگ! بلافاصله به پلیس گزارش شد. معلوم شد که در این مکان ها جنگ داخلی رخ داده است.

“آیا چیز دیگری مانند این در زمین پیدا کرده اید؟”

– نه، اگرچه پیدا کردن گنج ضرری ندارد – راننده بیل مکانیکی می خندد.

و روز دیگر در مژگا مسابقه جمهوری مهارت های حرفه ای بین رانندگان بیل مکانیکی برگزار شد.

«من برای اولین بار در این مسابقه شرکت کردم. البته نگران بودم، بنابراین جایزه را نگرفتم. و رانندگی با ماشین شخص دیگری غیرعادی است، این ماشین از قبل متعلق به خود شخص است.

من سومین سال است که روی بیل مکانیکی ژاپنی کار می کنم. سریع، قابل مانور است و مهمتر از همه خراب نمی شود. به طور کلی، یک بیل مکانیکی خوب بلافاصله قابل مشاهده است.

هر حفاری، ترانشه یکنواخت استنه، نه من و نه رفقام سر کار بیکار نمی نشینیم، شبانه روز کار می کنیم. و ما قبلاً به یاد آوردیم که قبلاً چه جاده هایی بود. اصلا وجود نداشتند! حالا هرجا میخوای برو مردم به چیزهای خوب عادت می کنند، از این رو انتقاد می شود. آنها ما را سرزنش می کنند، اما ما کار می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.