جایزه دادن کاپشن چرم کوتاه مردانه به دانش آموزانی که معدل خوبی در کارنامه آوردند

کاپشن چرم کوتاه مردانه در سال‌های اخیر به یکی از لوازم اصلی لباس‌های مردانه تبدیل شده است و درک دلیل آن کار دشواری نیست.

اگرچه از نظر شکل ساده خود بدنه ای برش خورده با زیپ مرکزی و کمر و سرآستین های متناسب سازگار است می توان آن را در هر چیزی از نایلون براق گرفته تا چرم نرم و انعطاف پذیر ارائه کرد.

یکی از همه کاره‌ترین لباس‌های بیرونی که یک مرد می‌تواند داشته باشد، ژاکت بمب‌افکن بر روی صفحه نمایش مورد علاقه همه از استیو مک کوئین تا ولورین هیو جکمن قرار گرفته است. می تواند پوشنده خود را از اسکین هد تا شیک اسکاندیناویایی ببرد، اما ایمن ترین جفت آن با جین خام و یک تی شرت ساده سفید یا پیراهن مجلسی است.

 

 

 

جدا از لباس های نظامی و ورزشی، یکی از بزرگترین تاثیرات لباس های مردانه دنیای خودرو است کفش های رانندگی، شلوار جین زانویی و غیره. این دو را کنار هم بیاورید و آنها را در چرم بپیچید و چیزی که دارید کاپشن مسابقه است.

در بازگشت به خانه از جنگ جهانی دوم، بسیاری از سربازان با موتور سیکلت‌های قبل از جنگ آشنا شدند تا بین میخانه‌ها و کافه‌های محلی به مسابقه بپردازند و نیاز به یک کاپشن مسابقه‌ای چرمی ساده و مینیمالیستی را ایجاد کردند. ظاهراً پوست سنگین اسب و یک زیپ اصلی قوی محافظت کافی برای اتومبیل‌ران پسر فراهم می‌کرد، و در دهه 1960 سبکی که به نام «Cafe Racer» شناخته می‌شد، رایج شد.

تورنتون می‌گوید: «این لباس برای پوشیدن آسان است و بدن را زیبا می‌کند. برای نشان دادن شانه‌های پهن عالی است، یا اگر فرم بدنی کمی دارید، می‌توانید چرم ضخیم‌تری را انتخاب کنید تا آنچه را ندارید برجسته کنید.همانطور که از نام آن پیداست، احتمالاً پدر تمام کت های چرمی، کت پرواز در اصل برای خلبانان ساخته شده است. حجیم، و با روکش برشی برای گرما، امروزه یک سرمایه‌گذاری بی‌نظیر برای هوانوردان و غیرنظامیان شیک است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.