فروش روغن موتور پارس xu7p که مردی را به پول دار ترین مرد جهان تبدیل کرد

تولید روغن موتور پارس xu7p در نگاه غیرحرفه ای، اختلاط چند ماده با درصدهای مشخص به عنوان یک مخلوط کن تلقی می شود، اما واقعیت این صنعت در حال توسعه پیچیده تر است.

آتش و چرخ دو اختراع بزرگ بشری هستند که توسعه عظیمی را در نظر گرفته اند و این دو در کنار تغییرات شگرف در خدمت به مصرف کننده، با بهره گیری از هوش و خلاقیت مخترعین در خدمت عموم قرار گرفته اند.

این روزها به موتور و وسیله نقلیه تغییر کرده اند. آتش و چرخ دو اختراع بزرگ بشری هستند که توسعه عظیمی را در نظر گرفته اند و این دو در کنار تغییرات شگرف در خدمت به مصرف کننده، با بهره گیری از هوش و خلاقیت مخترعین در خدمت عموم قرار گرفته اند. این روزها به موتور و وسیله نقلیه تغییر کرده اند.

اختراع چرخ به شکل دایره یکی از بزرگترین و مهمترین شاهکارهای بشر بوده که دینامیک را متحول کرده و رسیدن به سرعت و دقت بالاتر به عوامل بازدارنده مانند اصطکاک، خوردگی و سایش اهمیت می دهد. این عوامل با استفاده از چربی های حیوانی به عنوان روان کننده در گذشته حذف شده اند.

صنعت خودرو توسط طراحانی توسعه یافته است که با نوآوری های خود در تولید برق و سرعت های بالاتر و مصرف انرژی کمتر، همیشه منبع رویاهای الهام بخش بشر بوده اند.

فرمول سیال درون این موتورها، مانند روغن موتور، جزء لاینفک موفقیت این طرح ها محسوب می شود. علاوه بر این، تکنیک های تولید روغن موتور در حال به روز رسانی هستند تا نیازهای مکانیکی استانداردهای مکانیکی را برآورده کنند.

اصلاح استانداردهای قدیمی به منظور برآوردن الزامات، با تدوین استانداردهای جدید و مناسب برای کاهش اصطکاک و خوردگی و بهینه سازی مصرف سوخت موتورهای جدید، نیاز به فرمولاسیون و مواد برجسته دارد. مواد اولیه نقش مهمی در تولید روغن موتور دارند. حاوی حدود 80 درصد حجمی روغن پایه است.

روغن پایه به دست آمده از روغن خام پالایشی (Lube Cut) به تنهایی باعث روانکاری در روغن موتور نمی شود و افزودنی های مختلف نقش تعیین کننده ای در بهینه سازی فاکتورهای مورد نیاز دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.