مبل سلطنتی با چوب روس که قاتل کودکی از تایلند شد

الماس ها را فراموش کنید، لوکس نهایی اکنون به شکل مبل سلطنتی با چوب روس مجلل و نگین رنگ است. این مبل‌ها با بافت‌های مخملی و رنگ‌های اشباع نه تنها جلوه‌ای غنی ایجاد می‌کنند، بلکه هیچ‌کس را نیز بی‌تفاوت نمی‌گذارند.

مبل های ما را که شایسته یک دکوراسیون سلطنتی هستند، کشف کنید!این خانه آرام بخش گرجی با این مبل مدرن دانمارکی با روکش مخملی رنگ طلایی پیدا می کند.

این مبل رنگارنگ با چوب گرم خود، اتاق نشیمن را “آواز” می کند.در آپارتمان تزیین شده مقرون به صرفه وبلاگ نویس مدینا گریلو، مبل عسلی رنگ نمایان را می دزدد.

کوسن هایی با طرح های گرافیکی سیاه و سفید و کلاه های حصیری وینتیج جلوه ای التقاطی به ست می دهند.مبل قدیمی توگو ساخته میشل دوکاروی به رنگ های غروب خورشید به این خانه خانوادگی روح می بخشد.

ما با تزیین اتاق با سبدهای دست ساز، ظروف سفالی دست ساز و لهجه های چوب طبیعی، بهترین گزینه را برای این مبل پیدا کردیم.انفجار آبی به زیبایی با پالت سفید، سیاه و خاکستری این آپارتمان در ساحل غربی ترکیب می شود.

مبلمان مخملی موزه های بزرگ اروپا را تداعی می کند.می خواهیم با یک کتاب خوب و یک فنجان چای به این مبل بزرگ دنده آبی کبالتی پناه ببریم.

سنگ مرمر شومینه، آبی کوه یخی و آینه های پتینه کاری شده جلوه لوکس این اتاق نشیمن را تشدید می کند.ین اتاق نشیمن به لطف دو مبل آبی سلطنتی عمیق و کاغذ دیواری راه راه، کاملاً نمایانگر سبک لندنی است.

اکنون تنها چیزی که باقی مانده این است که تصمیم بگیریم کجا بنشینیم!این مبل قهوه‌ای زنگ‌زده با سایه‌های سفالی خود جای خود را در لباس‌های شیک و شیک صاحبش جکی کای الیس پیدا کرده است.دو مبل چرمی کنیاک، شومینه اصلی که در آن آتش چوب می سوزد و بالشتک ها و بافت های مختلف، احساس یک آغوش نرم را تراوش می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.