مراکز فروش پارچه مبلی soft به صورت رایگان در شمال ایران افتتاح شد

پارچه مبلی soft با توجه به روش ساخت در گروه پارچه های ژاکارد قرار می گیرد. با استفاده از فناوری “شمع پیچ خورده” ساخته شده است، که شامل این واقعیت است که پرزها به ترتیب خاصی بین دو رشته مارپیچی بافته می شوند. بنابراین، این ماده دارای درخشندگی مخملی و ساختاری با چگالی متفاوت است.

شنل در برابر کشش و انقباض مقاوم است. این می تواند از الیاف طبیعی و مصنوعی ساخته شود.

پارچه در لمس دلپذیر است، در برابر اصطکاک مقاوم است و پس از پردازش، خاصیت دافع آب و گرد و غبار را به دست می آورد.

طراحان کارخانه دلاوگا استفاده از شنیل را برای روکش مبل ها و صندلی های راحتی توصیه می کنند.

گله
کلمه “گله” از انگلیسی به عنوان “shred” یا “fluff” ترجمه شده است. هر دو معنای یک و دوم ویژگی های این پارچه نبافته اصلی را نشان می دهد. این با اعمال متراکم قطعات الیاف مصنوعی روی پایه پارچه چسبنده و به دنبال آن ثابت کردن آنها با یک ترکیب خاص برای یکنواختی ساخته می شود.

گله برای اولین بار در چین قرون وسطی ظاهر شد. بافندگان بر روی پارچه ای آغشته به محلول چسبناک، تکه های موی حیوانات یا الیاف پنبه می چسبانند و پس از خشک شدن، پارچه ای سبک و عایق دریافت می کردند.

گله به راحتی در هر رنگی رنگ می شود و پس از آغشته شدن در برابر اشعه ماوراء بنفش و رطوبت مصون می شود. بسته به مواد خام مورد استفاده، می تواند مخلوط، ویسکوز، پلی آمید یا استات باشد.

این یک پارچه روکش عالی برای مبل هایی است که از رطوبت و پنجه های حیوانات نمی ترسد.

روگوژکا
Rogozha یک ماده جهانی برای دکوراسیون داخلی است. الگوی مشخصه بوم، که یادآور کرفس است، با جفت شدن سه الیاف از پشم، کتان یا اکریلیک به دست می آید.

افزودن پلی استر یا پلی پروپیلن باعث می شود این ماده در برابر چروک شدن و انقباض مقاوم باشد. ثبات رنگ پس از رنگ آمیزی 5/5 درجه بندی می شود.

یعنی روکش مات نمی سوزد، پس از تمیز کردن خشک تغییر رنگ نمی دهد و پس از درمان با مولد بخار، نمی نشیند. برای تمیز کردن به مواد شیمیایی خاصی نیاز ندارد. چگالی تفنگ 190 گرم در متر مربع است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.