مردی که با آزمایش با لامپ ال ای دی ریز به موفقیت بزرگی دست یافت

راندمان نوری لامپ ال ای دی ریز نسبت شار نوری به توانی است که از منبع برق مصرف می شود. برای تعیین کارایی نوری یک لامپ، باید شار نوری آن را که بر حسب لومن نشان داده شده است، بر توان بر حسب وات تقسیم کنید.

اگر یک وسیله روشنایی با شار نوری 5000 lm دارای توان 50 وات باشد، خروجی نور لامپ 100 lm/W خواهد بود. با دانستن این شاخص، می توانید روشنایی یک اتاق خاص را به درستی سازماندهی کنید.

درجه حرارت کریستال بر خروجی نور LED ها تأثیر نمی گذارد. این بستگی به کیفیت فسفر لامپ LED و فناوری ساخت آن دارد.

عوامل زیر تأثیر کمتری بر خروجی نور ندارند:

نوع بازتابنده در بسیاری از لامپ ها، بازتابنده تابش نور را کاهش می دهد و در نتیجه نور خروجی را کاهش می دهد. وجود راننده ای که قادر به کنترل روشنایی نوری است که از لامپ می آید.

شکل دیفیوزر اثربخشی محافظت در برابر فلاش و تابش خیره کننده را تعیین می کند. به همین دلیل است که نور خروجی نیز تغییر می کند.

هر چه دمای رنگ بالاتر باشد، نور خروجی چراغ روشنایی بیشتر است.در روزهایی که لامپ‌های رشته‌ای عمدتاً استفاده می‌شد، اندازه‌گیری توان منحصراً بر حسب وات مرسوم بود.

به همین دلیل اکثر مصرف کنندگان هنگام انتخاب لامپ به این شاخص توجه می کنند. اگر نیاز به خرید لامپ های ال ای دی به جای لامپ های رشته ای دارید، این سوال در مورد نسبت قدرت آنها پیش می آید.

جدول مقادیر معادل را نشان می دهد.خروجی نور لامپ های LED یک شاخص مهم است که باید هنگام سازماندهی روشنایی در ارتباط با قدرت و بزرگی شار نور مورد توجه قرار گیرد.

از این مقادیر بستگی دارد که در اتاق روشن چقدر راحت و ایمن باشد. هنگام انتخاب یک لامپ، لازم است بر روی استانداردهای روشنایی ارائه شده برای هر جسم خاص تمرکز کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.