مردی که با حوله گلبافت تن پوش به غواصی رفت

آه، من خانواده و دوستانی دارم که همیشه با من هستند، چرا نباید حوله گلبافت تن پوش مشترک داشته باشیم؟ حتی اگر زن و شوهر باشند، ایده آل این است که به اشتراک نگذارید.

آیا می دانستید که کنه ها – که نمی بینید شپش، و حتی گال، مایکوز توسط حوله حمام قابل انتقال هستند؟ و سپس HPV وجود دارد، اگرچه ویروس های STD فقط می توانند مدت کوتاهی خارج از بدن زنده بمانند.

و علاوه بر این مشکلات و کثیفی که در حمام از بدن پاک می کنیم، هنوز هم تکثیر میکروارگانیسم ها در حمام وجود دارد.

حمام مکان خطرناکی است.
وقتی حوله خود را در Casa da Toalha می‌خرید، می‌خواهید بهترین حوله، تمیزترین، راحت‌ترین و کرکی‌ترین حوله باشد، درست است؟ اما او همچنین او را پاک می خواهد.

به هر حال، این چیزی است که آنها وجود دارند، برای خشک شدن پس از تمیز کردن. پس این اقدامات احتیاطی را رعایت کنید.

آیا می دانید چرا نباید حوله حمام را به اشتراک بگذاریم؟ به دلایل بسیاری.

اولاً ما مطمئن نیستیم که بقیه افراد بهداشت خود را به خوبی انجام داده و همه آلودگی ها را از خود پاک کرده باشند. ما حتی نمی دانیم که آیا آنها سالم هستند یا خیر.

اما حمام به تنهایی می تواند بسیار کثیف باشد یا حتی تمیزترین آنها می تواند باکتری ها، قارچ ها و میکروب ها را تکثیر کند.

محیط‌های بسته و مرطوب مانند حمام برای تکثیر باکتری‌ها، قارچ‌ها و همچنین کنه‌ها و بیماری‌های پوستی با رطوبت جمع‌شده عالی هستند.

بخار حاصل از دوش، یا حمامی با تهویه ضعیف است که نور مستقیم خورشید را دریافت نمی کند یا برای مدت طولانی بسته می ماند: همین، تمام شد. حوله شما در داخل حمام با چندین میکروارگانیسم موجود در محیط خیس می شود.

اگر حوله ای ندارید که همیشه خشک و تمیز باشد، چندین خطر وجود دارد. و استفاده از آن با بیش از یک نفر آن را حتی مرطوب تر می کند. دیدی چرا نباید حوله حمام مشترک داشته باشیم؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.