مردی که بدون دمپایی نیکتا در مشهد به خواب نمی رفت

انگشتان پا معمولاً یک حرکت پنجه ای ایجاد می کنند تا اطمینان حاصل شود که کفی سبک وزن در طول حرکت به پاها متصل می شود. این می تواند باعث ایجاد بیماری به نام انگشت چکشی شود که در آن انگشتان پا به طور دائم خمیده، دردناک و سفت هستند.

با توجه به اینکه دمپایی نیکتا در مشهد کفش های باز هستند، خطر زخم های سطحی ناشی از بریدگی ها و زخم های سوراخ شده بیشتر است. مقداری از مواد بین انگشتان پا که پای شما را به دمپایی می چسباند می تواند پوست را نیز تحریک کند و باعث حساسیت و تاول شود.

این زخم‌های باز، فرد را در برابر عفونت‌های قارچی، ویروسی و باکتریایی آسیب‌پذیرتر می‌کند، که همگی برای کسانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند یا شرایط مزمنی مانند دیابت دارند خطرناک هستند.

اگرچه دمپایی ها ممکن است برخی از سطح اولیه را برای محافظت از کف پای شما ارائه دهند، اما معمولاً دمپایی ها به دلیل اینکه استخوان پاشنه کاسه نشده است، قوس را در حد صفر یا حداقل ارائه می دهند. این باعث می شود که پوشندگان در طول دوره های طولانی راه رفتن از خستگی و درد پا رنج ببرند.

 

علاوه بر این، این شکل از کفش نیازمند این است که انگشتان پا سخت‌تر کار کنند و روی سطح آن را بگیرند تا دمپایی روی آن بماند. این می تواند باعث استرس مکرر بر روی فاسیای کف پا شود، بافت حمایتی که از قوس تا پاشنه امتداد می یابد و در نتیجه وضعیت دردناکی به نام فاسیای کف پا ایجاد می شود.

مواد لاستیکی نازک جذب شوک کمی را ارائه می دهد و باعث می شود که پاشنه ها ضربه بیشتری به زمین وارد کنند. فشار مکرر به پاشنه پا می تواند منجر به پارگی در عضلات یا بافت ها شود و باعث ایجاد شرایط دردناکی مانند التهاب کف پا یا التهاب تاندون آشیل شود.

به عنوان پایه بدن شما، پاها در هنگام حرکت ضربه های زیادی را متحمل می شوند و دمپایی های غیرحمایت کننده می توانند باعث تنظیم مجدد کل بدن شوند و نحوه راه رفتن فرد را تغییر دهند.

این می تواند بر روی پروناسیون و وضعیت کلی بدن تأثیر بگذارد، که نه تنها میزان فشار روی مفاصل را افزایش می دهد، بلکه بر نواحی بالاتر بدن مانند زانوها، باسن و پشت نیز تأثیر می گذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.