پزشکی با پودر گوشت ماهی شیراز توانست سرطان را درمان کند

بنابراین، چندین مطالعه نشان می دهد که استفاده از پودر گوشت ماهی شیراز فرصت بسیار زیادی دارد، زیرا می تواند به عنوان مکمل در غذای معمولی ما ترکیب شود.

از سوی دیگر، ماهی را نه تنها می توان یک منبع پروتئین حیوانی ایمن در نظر گرفت، بلکه حاوی مواد مغذی مفید دیگری مانند پتاسیم، منیزیم، کلسیم، آهن و روی است که به بهبود سلامت جسمی و پیشگیری از بسیاری از بیماری های جسمی و عصبی کمک می کند.

مشکل اصلی ماهی و محصولات شیلاتی، ماندگاری آنهاست معمولاً کمتر از یک ماه در بسته بندی اتمسفر اصلاح شده در دمای انجماد ماندگاری دارند.

علاوه بر این، کودکان به عنوان طبیعت خود، معمولاً نگران یک رژیم غذایی سالم نیستند و به ندرت ماهی را در غذاهای خود ترجیح می دهند و نسبت به محصولات نانوایی بی تاب هستند.

اگر آن فرآورده های نانوایی با پودر گوشت ماهی غنی می شد، محتوای غذایی آرد افزایش می یافت و نیاز روزانه تامین می شد.

پودر

همچنین، هر زمان که مشکل کمبود مواد غذایی به دلیل بلایای طبیعی یا موارد دیگر وجود داشته باشد، یک محصول غذایی اضطراری با ماندگاری طولانی و مواد مغذی متعادل ضروری است.

این منبع غذایی آماده مصرف باید حاوی تمام مواد مغذی به شکل فشرده و پایدار باشد پودر گوشت ماهی می تواند منبع قابل توجهی از مکمل های غذایی ایمن و پایدار برای جبران این مشکل باشد و از آن به عنوان یک افزودنی غذایی برای غنی سازی ارزش غذایی غذاهای مختلف استفاده شود.

به طور سنتی برخی از ماهی ها از طریق خشک کردن آفتاب در مقیاس کوچک نگهداری می شوند اما این فرآیند در شرایط غیربهداشتی انجام می شود.

علاوه بر این، مطالعات در بنگلادش آلاینده های هشداردهنده ای مانند دی کلرودی فنیل تری کلرواتان و هپتاکلر را در ماهی های خشک شده در آفتاب نشان داد.

اینها می تواند منجر به مشکلات شدید سلامتی شود. از طرفی ماهی خشک شده در فر نیز با هزینه کمتری به صورت بهداشتی ماندگاری ماهی را افزایش می دهد.

در مقایسه با ماهی خشک شده، زمان کمتری برای خشک شدن نیاز دارد و کیفیت محصول بهتری با رطوبت کمتر و محتوای پروتئین، چربی و مواد معدنی بالاتر دارد.

در نتیجه ماهی تیلاپیا و کپور نقره ای به دو تا از در دسترس ترین، ارزان ترین و مغذی ترین ماهی ها در بازار تبدیل شدند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.