پیر زنی با الیاف توپی کیلویی نوه اش را به مدرسه میرساند

افرادی که از پوکی استخوان و سایر مشکلات سیستم اسکلتی عضلانی رنج می برند به بالش هایی با الیاف توپی کیلویی تولید شده اند، با خواص ارتوپدی (لاتکس، فوم حافظه، پوسته گندم سیاه و غیره) کمک می کنند.

تحت استرس و اعصاب بیش از حد، یک خواب راحت با بالش هایی با افزودن گرانول هایی با عصاره های گیاهی یا روبالشی های اضافی با گیاهان دارویی فراهم می شود.

افرادی که مستعد تعریق زیاد هستند ممکن است روی بالش های لاتکس احساس ناراحتی کنند.

در صورت عدم وجود مشکلات سلامتی، یک بالش با هر پرکننده مناسب است، کیفیت آن مورد علاقه شما خواهد بود.کوسن های پشت معمولا کوچک و مسطح هستند. آنها برای استراحت بین پشتی صندلی و پشتی صندلی قرار داده شده اند.

پدهای پا خستگی را از بین می برد و به کاهش تورم و درد ناشی از واریس و بیماری مفاصل کمک می کند.هنگام مسافرت از بالش ماشین استفاده می شود. فرم خاص این محصول باعث می شود که آن را به دور گردن ببندند و در نتیجه از خستگی جلوگیری کرده و تنش را در نواحی یقه از بین ببرد.

بالش‌های مخصوص زنان باردار برای کاهش بار بر روی ستون فقرات کمری مادران باردار و شیرده در هنگام استراحت و تغذیه طراحی شده‌اند. موجود در شکل استوانه، شکل C، شکل U و غیره.

اخیراً بالش های تبدیل کننده محبوب شده اند: این محصول را می توان به مدلی تبدیل کرد که برای شما راحت تر است. آنها با توپ های فوم پلی استایرن یا هولوفایبر پر شده اند.

این محصولات برای دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرند و بسته به تخیل طراح ممکن است شکل متفاوتی داشته باشند. برای پر کردن آنها، به عنوان یک قاعده، از ارزان قیمت (مصنوعی، holofayber) استفاده می شود

برای انتخاب بالش مناسب، توجه به ویژگی های کیفی پرکننده آن کافی نخواهد بود. افزایش و سفتی این اکسسوری نقش مهمی در نحوه بیدار شدن شما در صبح روز بعد دارد.

ارتفاع بالش باید تقریباً برابر با عرض شانه فردی باشد که روی آن می خوابد (به طور متوسط ​​10-15 سانتی متر). اگر انتخاب اشتباهی داشته باشید، ممکن است به دلیل چرخش نامنظم در ناحیه گردن دچار سردرد یا درد شوید، زیرا سفتی بالش بسته به موقعیتی که ترجیح می دهید در آن استراحت کنید، اهمیت دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.