کارتریج رنگی لیزری که مانند دوربین مدار بسته عمل می کند

با استفاده از Adobe Acrobat Reader، ما یک الگوی پوشش رنگ 80% را در رنگ های فیروزه ای، سرخابی و زرد چاپ می کنیم. هر سند آزمایشی با استفاده از تنظیمات پیش‌فرض چاپگر روی کاغذ کپی ساده چاپ می‌شود.

از آنجایی که برخی از چاپگرها هنگام چاپ سند آزمایشی فیروزه ای ما از کمی جوهر زرد استفاده می کنند، ما به جای استفاده از هر کارتریج قبل از ارسال به کارتریج رنگی لیزری یکی پس از دیگری چاپ می کنیم.

بنابراین، ما یک صفحه فیروزه ای و به دنبال آن سرخابی و سپس زرد چاپ می کنیم. این چرخه را تا زمانی تکرار می کنیم که یا چاپگر سیگنال دهد که تمام کارتریج های رنگی خالی هستند، چاپگر به طور کامل چاپ رنگی را متوقف کند یا چاپ ها به طور قابل توجهی شروع به محو شدن کنند.

سپس تعداد کپی‌های تولید شده در هر رنگ را تا نقطه‌ای که الگوی آزمایشی شروع به محو شدن می‌کند، به‌صورت دستی شمارش می‌کنیم، نسخه‌های محو شده را اسکن می‌کنیم تا پوشش را محاسبه کنیم، و میانگین بازدهی را برای هر سه رنگ گزارش می‌کنیم.

 

برای چاپگرهای بدون جوهر و سیاه و سفید، این را روی ‘N/A’ تنظیم می کنیم. این تست برای همه پرینترهای رنگی استاندارد با قطعاتی که نیاز به پر کردن یا تعویض دارند، اهمیت دارد، زیرا عملکرد چاپ رنگی بخش مهمی از انتخاب چاپگر رنگی است که جوهر یا تونر را به طور موثر استفاده می‌کند، بنابراین نیازی به خرید مکرر جوهر نخواهید داشت.

چیست: تعداد کل تخمینی صفحات سند جوهر رنگی که امکان چاپ آنها از یک مجموعه کارتریج رنگی وجود دارد. وقتی مهم است: زمانی که می خواهید فرکانس خرید و تغییر کارتریج های رنگی را به حداقل برسانید.

این آزمایش تخمینی است از تعداد صفحات رنگی که باید از کارتریج های رنگی جایگزین استاندارد چاپگر دریافت کنید. اگر اغلب عکس‌ها یا رنگی را چاپ می‌کنید و کارایی، نگهداری کم و صرفه‌جویی را در اولویت قرار می‌دهید، بهتر است چاپگری با بازده صفحه رنگی تخمینی بالا پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.