کاشی بین کابینتی طرح آجر یک خانه را از خرابی زلزله نجات داد

یکی از بهترین کاشی ها در بازار،  کاشی بین کابینتی طرح آجر است که جلوه خاصی به آشپزخانه می دهد.

زمانی که رنگ بدنه داخلی با لعاب سطحی متفاوت باشد کاشی های لعابدار می توانند بدون رنگ بدنه باشند یا زمانی که رنگ بدنه داخلی و لعاب سطحی بسیار شبیه به هم هستند، رنگ بدنه داشته باشند. کاشی‌های لعاب‌دار که از نظر جرمی رنگ نمی‌شوند، در صورت بریدگی، خطر بیشتری برای آشکار کردن تفاوت رنگ بین حالت سطح و بستر زیرین دارند.

کاشی‌های بدون لعاب بدیهی است که لعاب رنگ‌آمیزی ندارند و به نوبه خود با توجه به تکنیک تولید به دو نوع اصلی تقسیم می‌شوند: کاشی‌های بدون لعاب تمام بدن هستند که در آن‌ها هیچ تفاوتی بین سطح و در صورت سایش، قسمت بیرون زده زیرین وجود ندارد. عملاً با قسمت بالایی آسیب دیده یکسان است، اما دارای طیفی از رنگ های ممکن محدود به خاک رس های مورد استفاده است. 

کاشی آشپزخانه

نوع دیگر کاشی های بدون لعاب با بارگذاری دوبل است که وجود دو دستگاه پخش کننده امکان ریختن اول پودر رنگ یکدست و پس از پرس اولیه بارگذاری دوم با مواد با ارزش تر را فراهم می کند که سطح را غنی و تزئین می کند.

دسته های تولید کاشی به عنوان یک محصول حاصل از پخت صنعتی، ممکن است دارای انحرافات رنگی نسبت به نمونه مرجع باشند: این تفاوت به عنوان تن تعریف می شود و تولیدات مختلف بر اساس آن تقسیم، جعبه بندی و شناسایی می شوند. 

در زمان خرید، اطمینان حاصل کنید که یک عرضه همگن بر حسب تن دارید و مقدار اضافی (که ضایعات نامیده می شود و معمولاً 10٪ از کل محاسبه می شود) برای هرگونه شکستگی و اضافه پیش بینی کنید، زیرا در صورت خرید بعدی هیچ یقین می تواند لحن یکسانی داشته باشد.

به همین دلیل، باید به کالیبر، یعنی تخفیف ابعادی کاشی و سرامیک از مقدار اسمی توجه شود. در تولید صنعتی کاشی نمی توان محصولاتی با ابعاد یکسان به دست آورد. بنابراین، در مرحله انتخاب، کاشی‌ها با رعایت تلورانس‌های تعیین‌شده توسط قانون، انتخاب و در ابعاد مشابه گروه‌بندی می‌شوند. در مورد تن، کالیبر نیز بر روی بسته از طریق یک عدد نشان داده شده است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.