کفش نایک dual fusion سرعت شما را در دویدن بیشتر می کند

با کفش نایک dual fusion اگر بتوانید تمام ردپاهای خود را ببینید، احتمالاً کف پا صاف یا زیر قوس هستند. اما اگر فقط تعداد کمی از آثار آنها قابل مشاهده باشد، ممکن است از نوع پاهای به شدت خمیده باشند.

شناسایی شما همچنین می توانید از رد پای قدیمی خود در کفش های قدیمی خود استفاده کنید، زیرا به ناچار شکل پایین پای شما را به شما می گوید.

همچنین می‌توانید کفش‌های قدیمی‌تان را نزد فروشنده‌ای حرفه‌ای بیاورید که کمک‌کننده خواهد بود و با توجه به ردپایی که روی کفش‌های قدیمی‌تان چاپ می‌شود، به شما توصیه می‌کند که چه نوع کفشی با شکل و نوع پاهایتان مناسب است.

بهترین کفش های طراحی شده در جهان نیز بدون اندازه مناسب و سازگاری با شکل پاها نبودند. در اینجا چند دستورالعمل وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند بهترین و مناسب ترین جفت کفش را برای پای خود پیدا کنید: – همان جورابی را بپوشید که ترجیح می دهید هنگام راه رفتن، دویدن یا ورزش بپوشید و نوع جورابی را که استفاده می کنید به فروشنده بگویید.

حتماً بعد از مدتی پیاده روی ترجیحاً عصر، به خرید کفش کتانی بروید تا به اندازه کافی راه رفته باشید و پاهایتان در حداکثر اندازه و طول باشد. کفش های ورزشی خود را از فروشگاهی که در زمینه فروش کفش های ورزشی تخصص دارد خریداری کنید تا زمانی که گزینه های متعددی را پیدا کنید و افراد حرفه ای و متخصصی را بیابید تا به سوالات شما پاسخ دهند و به شما در انتخاب مناسب ترین کفش کمک کنند.

از نماینده فروش داخل فروشگاهی که از آن خرید می کنید بخواهید هر دو پای شما را اندازه گیری کند یا خودتان آنها را اندازه گیری کنید یا با کمک یکی از دوستان یا اقوام همراهتان. و حتماً هر بار که کفش می‌خرید، پای خود را اندازه بگیرید، زیرا اندازه پاها با گذشت زمان و افزایش سن تغییر می‌کند.

ترجیحاً هنگام اندازه گیری پاهای خود حالت ایستاده بگیرید تا اندازه گیری دقیق و دقیق باشد. – اگر یکی از پاهای شما بزرگتر از پای دیگر است، سعی کنید یک جفت کفش مناسب پای بزرگترتان انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.