کودکی که با شوینده صورت لایسل مشغول به خواندن شد

پوست خود را با شوینده صورت لایسل که مطابق با خواسته های آن است، درمان کرده و به آن کمک کنید. برای اینکه همه چیزهای مراقبت از پوست را به شما نشان دهیم، این مقاله به نکاتی اشاره می‌کند که هنگام سرمایه‌گذاری روی پاک‌کننده‌ای برای نوع اپیدرم خود باید به آن توجه کنید.

همه ما آنجا بوده‌ایم و به دنبال پاک‌کننده یا شوینده‌ای بوده‌ایم که با خواسته‌های پوست ما برای کج‌خلقی‌های آن همخوانی داشته باشد، بی‌پایان است.

خیلی چرب، بیش از حد خارش دار، بیش از حد نامنظم (این من هستم) یا فقط گیج کننده، این مشکلات همیشه ظاهر می شوند. با این حال، این مقاله به کمک شما می آید و همه چیزهای مراقبت از پوست را به شما نشان می دهد، این مقاله به نکاتی اشاره می کند که هنگام سرمایه گذاری روی پاک کننده یا شستشوی صورت متناسب با نوع پوست شما باید به آن توجه کنید.

و در حالی که ممکن است از کلمات شستشوی صورت و پاک کننده مترادف استفاده کنید، خانم ها توجه داشته باشید که آنها یکسان نیستند. غافلگیر شدن؟

مطمئنم، در آن روز من هم بودم. و برای اینکه شما را از غار فراموشی خارج کنیم و وارد دنیای TLC پوست کنیم، ما با تمام اطلاعات در مورد انواع پوست، شوینده های صورت و پاک کننده ها اینجا هستیم.

پس به اینجا بچسبید، زیرا پوست بهتری در انتظار شماست.در آن زمان، زمانی که تحقیقات در مورد زیبایی محدود بود، بیشتر مردم برای شستن پوست خود به صابون معمولی اعتماد می کردند (از فکر کردن به خود می لرزیم).

با این حال، با پیشرفت‌هایی که در فضای مراقبت از پوست صورت گرفته است، محصولات زیادی در قفسه‌ها پر شده‌اند و انتخاب را گیج‌کننده کرده‌اند. به دور از بسته‌های فانتزی امروزی، رایحه‌های درخشان و بافت‌های جذاب، در اینجا به سوال اساسی‌تر (که اکثر مردم نادیده می‌گیرند) می‌پردازیم: تفاوت بین شستشوی صورت و پاک‌کننده صورت چیست؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.