کیف مارک hermes موجب جلوگیری از تصادف می شود

بخش فنی بخش فنی کیف مارک hermes این است که فضاهای کوچکی برای گجت ها و یک باتری اضافی وجود دارد. من انتظار چیز فنی تری را داشتم، اما شاید همین کافی باشد.

این است که فضاهای کوچکی برای گجت ها و یک باتری اضافی وجود دارد. من انتظار چیز فنی تری را داشتم، اما شاید همین کافی باشد.

علاوه بر بسیاری از فضاهای ترسناک کوچک، بخش گجت تا حدودی شامل طراحی است، جایی که فضایی برای گوشی‌های هوشمند در نظر گرفته شده است، که پهن‌تر از استاندارد واقعی، اندازه آیفون هستند، جا برای یک تبلت 10 اینچی و از نظر تجهیزات وجود دارد کیف یک پاوربانک 3000 میلی آمپر ساعتی با طراحی ویژه.

یکی دیگر از شورش ها علیه آیفون این است که پاوربانک دارای کابل شارژ میکرو USB است. بنابراین هیچ برخورد خاصی برای استاندارد رعد و برق اپل وجود ندارد.

در حالی که دارم با مدل در مورد کیف و باتری صحبت می کنم، طراح از راه می رسد و او به من توضیح می دهد که چرا این کیف اینقدر خاص است.

کریستین ویلو می‌گوید: «چند سال از زمانی که این ایده به ذهنم می‌رسد می‌گذرد و حتی در این مدت هیچ کیف زنانه‌ای در بازار وجود نداشته است که هم ظاهر زنانه و هم نیاز شدید من به چیزهای فنی را برآورده کند.

“من به کیفی نیاز داشتم که توجه را جلب نکند و با کت و شلوار و شلوار جین همخوانی داشته باشد. این کیف دارد.”

کیف عملی است – اما خوب است
آیا آنقدر خوب است؟

علیرغم عنوان جدیدم ویرایشگر مد، من در آب عمیق هستم. بنابراین، من تصمیم می‌گیرم از برخی از بسیاری از وبلاگ‌نویس‌های جوان و زن که نیز حضور یافته‌اند، کمک بگیرم.

با این حال، ابتدا از کنار میز کیک و بار عبور می کنم و اولین نوشیدنی رام تیره و طوفانی عصر را می خورم.

من در حال حاضر بعد از ساعت در روز کاری رفته ام.

دی‌جی روزا لوکس می‌نوازد، و در نور کم، ناگهان شباهتی به چهارشنبه شب ندارد – و اصلا شبیه یک کنفرانس مطبوعاتی معمولی فناوری نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.